tel+ 48 58 / 341 50 60 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


O firmie

Firma ELFRACORR istnieje na rynku od roku 2000. Nasza działalność w dużej mierze obejmuje usługi serwisowe pomp, przepompowni i zestawów hydroforowych na terenie całego kraju.

Naszym celem jest zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń pompowych, będących w eksploatacji u naszych klientów. Wykorzystujemy do tego bazę techniczną, doświadczenie i wiedzę swoich pracowników, przy wsparciu specjalistów z różnych dziedzin, współpracujących z naszą firmą. Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie doboru, doradztwa technicznego, serwisu i remontu wszelkiego typu pomp, zestawów pompowych i hydroforowych oraz automatyki dla firm i klientów indywidualnych.

Realizując nasze zadania dbamy, aby cykl życia urządzeń był możliwie długi, a ich eksploatacja przyjazna dla środowiska naturalnego.

Nasza firma od początku swej działalności zrealizowała szereg usług zarówno dla renomowanych firm, działających w różnych gałęziach przemysłu, jak również dla indywidualnych klientów.

Naszym atutem jest posiadamy Certyfikat jakości TÜV dla Autoryzowanego Serwisu firmy GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o.

 

Posiadamy również certyfikat Autoryzowanego Serwisu dla firm:

  • LFP Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.
  • Reflex Polska Sp z o.o.
  • ECOL – UNICON Sp. z o.o.
  • EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
  • HONEYWELL Scanning & Mobility Sp. z o.o.
  • Xylen Lowara Vogel Polska Sp. z o.o.

 

Jesteśmy Partnerem serwisowym firm:

  • Danfoss Polska Sp. z o.o.,
  • Verder Polska Sp. z o.o.
  • ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.

 

Nasza firma na stałe współpracuje z następującymi firmami:

KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o., SEEPEX, ZETKAMA S.A., BROEN S.A., Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o., EFAR Sp. J., VEXVE, SIEMENS, T.A.C., WIKA Polska, KUJAWSKA WYTÓRNIA TERMOMETRÓW, APATOR-POWOGAZ S.A., SYR, ARMAK Sp. z o.o., FLAMCO Sp. z o.o., APLISENS S.A., SECESPOL Sp. z o.o., APV, BELZONA, MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i ściśle współpracujemy z naszymi Klientami. Oferujemy rozwiązania zaawansowane technicznie i wysokiej jakości. Jesteśmy elastyczni w działaniu.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.